Minecraft Apk Polskie 1.16.201 Android Pobierz najnowszą wersję 2021

Pobierz Minecraft Apk Polskie

Minecraft Apk Polskie to gra wideo typu sandbox stworzona przez Markusa Notcha Perssona i opracowana przez Mojang Studios, część Xbox Game Studios, która z kolei jest częścią Microsoft. Dostępna na PC, urządzenia mobilne i różne konsole do gier, gra pozwala graczom umieszczać i niszczyć różne bloki w środowisku 3D (gracze mogą się swobodnie poruszać, aby tworzyć i budować, co chcą).

Minecraft Apk Polskie to gra polegająca na łamaniu i układaniu bloków. Początkowo ludzie budowali struktury, aby chronić się przed nocnymi potworami, ale wraz z rozwojem gry gracze pracowali razem, aby tworzyć wspaniałe i pomysłowe rzeczy. Może to być również przygoda z przyjaciółmi lub obserwacja wschodu słońca nad blokowym oceanem. To miłe. Odważni gracze walczą ze strasznymi rzeczami w The Nether, która jest bardziej przerażająca niż ładna. Możesz także odwiedzić krainę grzybów, jeśli bardziej przypomina twoją filiżankę herbaty.

Minecraft Apk Polskie 1.16.201

Gracz

Gracz jest głównym bohaterem gry Minecraft Apk, kontrolowanym przez użytkowników. Istnieją dwie domyślne skórki gracza, Steve i Alex. Na początku gry gracz jest umieszczany w świecie, spawanym przez losowe lub określone ziarno z pustym ekwipunkiem.

Minecraft Apk Polskie android
Minecraft Apk Polskie

Gracz ma pasek zdrowia z 10 sercami i może odnosić obrażenia od upadku, uduszenia, utonięcia, ognia, lawy, błyskawic, kaktusów, słodkich krzewów jagodowych, upadku w pustkę, spadających kowadeł i uderzenia przez moby i innych graczy.

Obrażenia paska zdrowia można złagodzić zbroją lub miksturą wytrzymałości, a zdrowie można przywrócić, jedząc jedzenie i pijąc określone mikstury, lub jeśli poziom trudności jest ustawiony na Spokojny, zdrowie regeneruje się samoistnie. Jeśli poziom trudności nie jest ustawiony na Spokojny, pasek głodu zmniejsza się z czasem, a nawet szybciej podczas biegania, skakania lub pływania.

Jedzenie wypełnia poziom głodu; Jednak jedzenie zgniłego mięsa i surowego kurczaka może spowodować efekt głodu u gracza. W zależności od poziomu trudności niski poziom głodu może również uszczuplić zdrowie gracza.

Who do you think will be better EDGAR or BYRON?

Bloki

Bloki składają się na krajobraz Minecraft Apk Polskie. Są fundamentalne dla gry. Bloki można łamać, zbierać i umieszczać w nieskończonej liczbie układów. Gracze mogą używać bloków w rzemiośle, manipulując nimi na wiele innych sposobów. Powierzchnia bloku ma wymiary 16 na 16 pikseli, a każdy blok ma proporcjonalnie jeden metr sześcienny.

Opracowanie i odlewanie

Crafting pozwala graczom na tworzenie nowych narzędzi i bloków przy użyciu przedmiotów z ich ekwipunku. Crafting pomaga graczom przetrwać w grze Minecraft Apk Polskie, ponieważ użycie naturalnych bloków jest ograniczone. Aby wytworzyć, gracz może użyć siatki 2 × 2 w ekwipunku lub siatki 3 × 3 dostarczonej przez stół rzemieślniczy.

Pobierz Minecraft Apk Polskie
Minecraft Apk Polskie 1

Rozmieszczając przedmioty w różny sposób, gracze mogą tworzyć wiele przedmiotów użytkowych i zintensyfikować swoją kolekcję zasobów, a co za tym idzie, tworzyć więcej przedmiotów. Piec do wytapiania wymaga oprócz paliwa pieca i przetwarza bloki w bardziej użyteczną formę, na przykład rudę żelaza, na wlewki żelaza. Jeśli chcesz, możesz bezpłatnie pobrać aplikację Minecraft poniżej.

Pobierz Minecraft Apk Polskie 1.16.201

Inne funkcje

  • Marketplace - tutaj gracze mogą znaleźć najnowsze dzieła społeczności i otrzymać unikalne mapy, skórki i pakiety tekstur od swoich ulubionych twórców.
  • Slash Commands: Ta funkcja pozwala modyfikować sposób rozgrywki poprzez przekazywanie przedmiotów, przywoływanie mobów, zmianę pory dnia i wiele więcej.
  • Dodatki - gra Minecraft oferuje liczne dodatki, dzięki którym możesz jeszcze bardziej dostosować swoje wrażenia. Pozwala modyfikować zachowania w oparciu o dane w grze, aby tworzyć nowe paczki zasobów.
  • Realms - w tej funkcji możesz grać z maksymalnie 10 znajomymi w dowolnym miejscu i czasie. Umożliwia także grę na różnych platformach. Możesz także uzyskać własny prywatny serwer. Gra umożliwia wypróbowanie 30-dniowej wersji próbnej.
  • Tryb wieloosobowy - ten tryb gry Minecraft Apk umożliwia grę z maksymalnie 4 znajomymi z bezpłatnym kontem online Xbox Live.
  • Serwery - możesz dołączyć do ogromnych serwerów dla wielu graczy i grać z tysiącami innych osób. Oprócz tego rywalizuj w wyjątkowych minigrach i spotykaj się w lobby i poznawaj nowych przyjaciół z całego świata.

 

 

To również może Cię zainteresować

Instalare Minecraft Apk Română

Minecraft Apk Română 1.16.201 Android Descarcati 2021

Minecraft Apk Română este un joc video cu sandbox creat de Markus "Notch" Persson și dezvoltat de Mojang Studios, o ...
Leer Más
Pobierz Minecraft Apk Polskie

Minecraft Apk Polskie 1.16.201 Android Pobierz najnowszą wersję 2021

Minecraft Apk Polskie to gra wideo typu sandbox stworzona przez Markusa Notcha Perssona i opracowana przez Mojang Studios, część Xbox ...
Leer Más
Descargar Minecraft Apk Italiano

Minecraft Apk Italiano 1.16.201 Android Scarica l'ultima versione 2021

Minecraft Apk Italiano è un videogioco sandbox creato da Markus "Notch" Persson e sviluppato da Mojang Studios, una parte di ...
Leer Más
Descargar Minecraft apk

Descargar Minecraft Apk Ultima Versión

Minecraft Apk Ultima Versión Descargar Minecraft Apk 1.16.201 Minecraft Apk Esto también te puede interesar Por favor, ayúdanos a difundir ...
Leer Más

Pomóż nam rozpowszechniać te informacje wśród jak największej liczby osób. Wszystko, co musisz zrobić, to kliknąć jeden z przycisków powyżej. Z góry dziękujemy za wspaniałą pomoc.

Dzięki za udostępnienie

Deja una respuesta

Tu dirección de correo electrónico no será publicada. Los campos obligatorios están marcados con *

Subir

We use cookies to ensure that we give the best user experience on our website. Your continued use of this site assume that you agree. More Info