Clash of Dreams Polish APK 6.6.1 Android Private Server 2021

clash of dreams apk

Clash of Dreams Polish to prywatny serwer Clash of Clans (CoC) dostępny i działający płynnie. Wielu graczy nie może przejść na TH12, ponieważ mają ograniczone zasoby i klejnoty, które są wymagane do przyspieszenia gry. Dlatego wielu nieoficjalnych programistów tworzy prywatne serwery, które pozwalają na posiadanie Elixiru, Złota, klejnotów itp. nieograniczona w grze. Chociaż dane gry są przechowywane na prywatnym serwerze zamiast na serwerach Supercell.

Popularność Clash of clans spowodowała również pojawienie się prywatnych serwerów, na których gracze mogą mieć nieograniczoną liczbę klejnotów, monet, eliksirów, bohaterów maksymalnego poziomu, maksymalny ratusz i wiele więcej. Prywatne serwery zyskały ostatnio dużą popularność wśród graczy Clash of Clans.

Clash of Dreams Polish prywatny serwer APK 2021

Clash of Dreams to najlepszy prywatny serwer dostępny dla Clash Of Clans z aktualizacją Town Hall 12. W tej wersji otrzymasz Unlimited Elixir, Unlimited Gold, Unlimited Dark Elixir, a nawet Unlimited Gems. Krótko mówiąc, możesz doświadczyć najlepszego ratusza i jego funkcji, nie wydając ani grosza z kieszeni.

Pobierz Clash of Dreams Polish APK 6.6.1

Ponadto nowa aktualizacja zawiera wiele poprawek błędów.

  • Nowy edytor map
  • Korekta błędów

O tym prywatnym serwerze Clash of Dreams APk 6.6.1

Clash of Dreams naprawdę przeniósł ich serwer na wyższy poziom, zapewniając nam bogate wrażenia użytkownika podczas gry.

Gra będzie zawierała nieograniczone zasoby, dzięki czemu możesz łatwo zmaksymalizować swoją bazę, a także otrzymasz niestandardowe mody, takie jak niestandardowe budynki, żołnierze, pułapki, zaklęcia i tekstury.

Who do you think will be better EDGAR or BYRON?

Gra działa również na potężnym serwerze WWW, który pozwala wielu graczom grać na serwerze w tym samym czasie bez problemów z połączeniem i lagów.

 

descargar clash of dreams
clash of dreams 4

Wraz z ostatnią aktualizacją, która miała miejsce wczoraj, wprowadzili kilka znaczących zmian w swoich bitwach PvP i dodali do nich nowe funkcje. Tak! Ten serwer ma bitwy PVP i można go również grać w Bazie Builder.

Użytkownicy iOS mogą również zainstalować grę na swoich iPhone'ach, ale będziesz potrzebować urządzenia po jailbreaku. Otwórz Cydia Impactor i podłącz swoje urządzenie. Przeciągnij IPA na impaktor Cydia, a następnie wprowadź swój Apple ID i hasło. Powinno działać.

 

clash of dreams halloween
clash of dreams 1

Ta gra jest bardzo podobna do Clash of Lights, ponieważ ma również taką samą rozgrywkę. Chociaż będziesz miał klejnoty, złoto i inne zasoby, które możesz wykorzystać do ulepszenia gry i które możesz wypełnić. Tak, możesz użyć poleceń wymienionych poniżej, aby wypełnić zasoby.

Polecenia wbudowane w grę Clash of Dreams

Wklej dowolne polecenie, które chcesz, na czacie globalnym

/ help - (lista dostępnych poleceń)
/ cut - (usuwa wszystkie przeszkody)
/ łatwe - (w pełni zmaksymalizuj swoją bazę, również w bazie konstruktora, musisz jej użyć w bazie konstruktora, aby tam zaktualizować)
/ upgrade - (max wszystko, co aktualnie masz do maksymalnego poziomu)
/ id - (wydrukuj identyfikator swojego konta)
/ reload - (uzyskaj maksymalne zasoby, klejnoty, złoto, eliksir itp.)
/ suicidal - (atak na własną bazę)
/ tsarbomba - resetowanie bazy

Jednak główną wadą tych prywatnych serwerów jest to, że nie można grać ze zwykłymi graczami Clash of Clans, grając na zwykłych oficjalnych serwerach Supercell. Jednak nie ogranicza to jeszcze użytkownikom możliwości testowania prywatnych serwerów.

 

clash of dreams apk
clash of dreams 2

Clash Of Dreams APK dostępny dla każdego

Nie ma znaczenia, skąd jesteś. Możesz pobrać grę i cieszyć się nią jak każdy.

Niesamowite nowe tryby i wydarzenia

Nowe oddziały, nowe zaklęcia, nowe pułapki, nowe budynki, nowi bohaterowie, nowe tekstury, wiele nowych wydarzeń, takich jak X-Mas, Halloween i nie tylko.

WYSOKI BEZPIECZEŃSTWO I DOSTĘPNY 24/7

Wysokiej klasy serwery pozwalają tysiącom graczy na korzystanie z serwera w tym samym czasie z najlepszą stabilnością i bez ryzyka wirusów itp.

 

descargar clash of dreams
clash of dreams 4

100% ZA DARMO

Nie musisz nic płacić, ale podczas pobierania pliku zobaczysz reklamy.

Nieograniczone zasoby

Myślisz o dużej wiosce? Nie martw się, będziesz mieć nieograniczone zasoby i polecenia do wykonywania niesamowitych czynności, sprawdź to!

Będziesz mieć serwer z najnowszą wersją z wieloma niesamowitymi modami, takimi jak konstruktor i oddział duchów, budynek goblinów i nie tylko!

Przez cały czas były wydawane specjalne aktualizacje dotyczące Halloween, Świąt Bożego Narodzenia, Walentynek i urodzin CoD.

 

O serwerach prywatnych

Serwery Clash of Clans synchronizują się w czasie rzeczywistym i nie można ich zhakować ani zmodyfikować, tak jak inne gry. Dlatego jedyną ścieżką, jaka pozostała tym ludziom, jest skorzystanie z prywatnego serwera Clash of Clans.

Aby uzyskać prywatny serwer Clash of Clans, musisz zainstalować zmodyfikowany pakiet APK Clash of clans na swoim telefonie, który łączy się z prywatnym serwerem innej firmy zamiast z oficjalnym serwerem CoC. Podsumowując, w grze otrzymasz nieograniczoną liczbę klejnotów, eliksirów i złota.

Zapewniają nieograniczone zasoby dla bohaterów i kilku żołnierzy oraz niestandardową obronę. Ponieważ nie ma żadnych ograniczeń, gry na prywatnych serwerach Clash of Clans mogą być świetną zabawą bez wydawania prawdziwych pieniędzy.

 

servidor privado clash of dreams
clash of dreams

Jak zainstalować pakiet APK Clash of Dreams

Wspomniany powyżej przycisk „Pobierz pakiet Clash of Dreams” to link do pobrania.
Otwórz plik po pobraniu, zapyta Cię, czy chcesz zezwolić na nieznane źródła, czy nie.

Jeśli nie ma wyskakującego okienka o nieznanych źródłach i nie pozwala na zainstalowanie APK, przejdź do ustawień> zabezpieczenia, a następnie włącz nieznane źródła.
Po zainstalowaniu kliknij aplikację, a następnie korzystaj z nieograniczonych zasobów.
Uwaga: poczekaj na zakończenie procesu instalacji, bądź cierpliwy.

 

Nie promujemy takich działań ani nie udostępniamy takich rzeczy. Nie jesteśmy powiązani z Supercell i nie jest przez nich wspierany, wspierany ani popierany. Te informacje są udostępniane tylko w celu odkrywania nowych rzeczy.

To również może Cię zainteresować

 

Pomóż nam w rozpowszechnianiu tych informacji wśród jak największej liczby osób. Wszystko, co musisz zrobić, to kliknąć jeden z przycisków powyżej. Z góry dziękujemy za wspaniałą pomoc.

Dzięki za udostępnienie

Deja una respuesta

Tu dirección de correo electrónico no será publicada. Los campos obligatorios están marcados con *

Subir

We use cookies to ensure that we give the best user experience on our website. Your continued use of this site assume that you agree. More Info