Brawl Stars özel sunucusu 31.96 ANDROID IOS 2020 Gale, Sprout, Jacky, Mr. P, Max, Jackie ve Bea

brawl stars apk Türk android

Yeni güncelleme 2020'a varacak, Brawl Stars 'ın son versiyonudur Brawl Stars özel sunucusu APK 31.96. Seleflerinden ikisiyle karşılaştırıldığında, yeni karakterler getiriyorlar. Harita da farklı bir tema ile geliyor. Bu oyuna yeni bir görünüm verir. Oyun geliştiricisi, oyunun önceki oyunlarda olduğu kadar başarılı olmasını bekliyor.

Clash of Clans'ın yaratıcısı Supercell yine yaptı. Evet, çünkü bu harika haber gerçekten sizi şaşırtacak. Diğer oyuncularla da oynayabileceğiniz heyecan verici bir oyun geliştirdiler. Bu yeni oyuna "Brawl Stars apk turk" denir ve bu makaleyi okuyorsunuz, bu yüzden bu oyunu bilmeniz ve Android / iOS akıllı telefonunuz için indirmek istemeniz çok muhtemeldir.

Bekle! Brawl Stars apk android mobil kullanıcılar için özel olarak tasarlanmış bir savaş aksiyon oyunu. Dövüşü kazanmak için başkalarına ateş etmek veya saldırmak zorunda kalacağınız arkadaşlarınızla çok oyunculu olarak oynayabilirsiniz.

Contenido

  🌟 Brawl Stars özel sunucusu APK 31.96

  Bildiğimiz kadarıyla apk Brawl Stars özel sunucusu, dört farklı modla geliyor. Birincisi, bir takımın yıldızları veya diğer takımların ödüllerini toplayarak kazanması gereken ödül modudur. Yıldız sayısı ile biten takım oyunu kazanır. İkinci mod 'Smash and Grab' olarak adlandırılır. Burada, kristal yıldızları toplamak için takımlar birbirleriyle savaşacaklar. On kristal yıldız toplayan ilk takım oyunu kazanır.

  Soygun modunda veya Brawl Stars 'nın üçüncü oyun modunda, kendinizi diğer takımların saldırılarından kurtarmanız gerekecektir. Sonunda, Showdown modu var ve temelde gerçek bir savaş. Burada, on oyuncu yavaşça daralan bir savaş alanına girecek. Arenada kalan son oyunu kazanır.

   

  Brawl Stars android indirirken şimdiye kadar, her şey çok ilginç görünüyor. Ayrıca kavga yıldızı apk de, birkaç tur, onlarca karakter, bonus puan ve çok daha fazlası vardır. Oyun başlar başlamaz arkadaşlarını topla. Oyunu indirin ve onlarla eğlenin. Oyun indirmek ve oynamak için ücretsiz olarak kullanılabilir.

  Artık yeni karakterler Gale Brawl Stars, Sprout Brawl Stars, Jacky Brawl Stars, Bay P Brawl Stars, Max ve Bea ile de oynayabilirsiniz.

   

  Satın almanız gereken birkaç ürün olmasına rağmen, bu tamamen zevkinize ve harcamak zorunda olduğunuza bağlıdır. Kuşkusuz, uygun fiyatlı ürünleri görmezden gelmeyi seçebilirsiniz (ya da rootlu bir Android telefonunuz varsa, Game Killer uygulaması ile ücretsiz olarak korsanlık yapabilirsiniz).

  Kavga Brawl Stars APK Türk ANDROID IOS 2020 Mr. P, Max ve Bea
  ReBrawl Özel Sunucusu Turk Brawl Stars Modunu İndir APK Son Sürüm 2020 Mr. P, Max ve Bea
  Null's Brawl Stars Türk Private Server En son sürüm 2020 Mr P, Max and Bea
  Brawl Stars Turkish Apk Doğrudan en son sürümü indirin 2020 Jacky, Darryl

   

  ☑️ Brawl indirme özellikleri

  Brawl Stars özellikleri, Brawl Stars özel sunucusunu hack 2019'un derinliğine ulaştıkça daha da yoğunlaşıyor. Belirli bir derinliğe ulaştıktan sonra, savaşan nesnelerin kilidini açmak için daha fazla puan, iksir, jeton toplayabileceksiniz. çok çaba harcamadan çok kolay.

  Oyun ayrıca ekibinizde diğer oyuncularla gruplar oluşturmanıza izin verecek, böylece planları, savaş stratejilerini ve tekniklerini paylaşabileceksiniz. Merak ediyorsanız Brawl Stars APK Türk en son sürümünde android için çıktı. Cevap basit, çünkü burada tüm güncellemeleri daima bulacaksınız.

  Ancak en önemli şey, bu oyunu hem tekli hem de çok oyunculu modda oynayabilmeniz ve indirmeden oynamak için Brawl Stars kullanabilmenizdir. Bu nedenle, bunun gerçekten şaşırtıcı bir oyun çekim olduğu gerçeğini inkar edemeyiz. Çok yakında tüm mobil platformlara ulaşacak.

  Paket adı com.supercell.brawlstars
  lisans ücretsiz
  İşletim sistemi Android
  Android gerektirir 4.3 veya daha yüksek
  kategori Rol
  dil İspanyolca
  yazar Supercell
  boyut 78.96 MB
  versiyon 31.96
  indirme 2,088,601
  tarih 16 Kasım 2020
  firma (MD5) 48ed75e98020b50581901b7b1412802c

  ☑️ Oyunun ilginç özellikleri Özel Sunucu Brawl Yıldız Apk Türk oyunu

  Android Brawl Star'ın Rowdiness'e yeni bir tanım verdiğini inkar etmek yok.
  Brawl Stars android apk 'de gerçek zamanlı olarak dünyanın dört bir yanından gelen oyunculara karşı 3 savaşa 3 katılabilir.
  Android Apk ile Brawl Stars, yeni ve güçlü savaşçıların karakteristik bir saldırı her zaman büyük bir yetenek ile kullandığınızda açacak.
  Gem server Brawl Stars
  Kilidini açmak ve oynamak için dört farklı oyun modunuz olacak.
  Savaşçılar, kilidini açmanız gereken özel maskelerle özelleştirilebilir.
  Oyun size diğer oyuncularla bir grup savaşçı kurma imkanı veriyor. Ayrıca ipuçları ve teknikleri paylaşmanıza da olanak sağlar.
  Oyun tek başına veya diğer oyuncularla oynanabilir.
  Hem bölgesel hem de yerel sıralamada liderlik tablolarına liderlik etmek için harika bir fırsat var.
  Brawl Stars ile android savaşçı güncellemelerini indirmek kolaydır ve güçlerinizi ve yeteneklerinizi başka bir seviyeye yükseltebilirsiniz.

  brawl stars apk hack
  brawl stars apk 1

  Not: Ayrı bir e-posta kimliği oluşturun. Giriş yaparken kullandığınız e-posta kimliğini kullanmayın. Çünkü resmi siteye girmeniz yasaklandı.

  ☑️ Oynamak için ipuçları

  Oyunu kazanmak için ana öneri dövüş stiline uygun karakteri seçmektir. Her karakterin kendine özgü bir özelliği vardır. Bazıları daha iyi savunma, diğerleri iyileştirme kapasitesine sahip. Karakterinin amaçladığı gibi oyna. Örneğin, en savunma karakterine sahip karakter önünde görünürken, iyileştirme yeteneğine sahip karakter gerekli desteği sağlar.

  Her karakterin yeteneğini göz önünde bulundurmanın yanı sıra, aralığı da dikkate almak önemlidir. En kısa aralık zayıftan uzunluğa kadardır. Uzun menzilli karakter saldırdığında gizlenme akıllıca olabilir. Bu rolde, ekibinizden gerekli desteği aldığınızdan emin olun. Sonunda, haritanın merkezine gitmek savaşta hüküm sürecek. Bu noktada, karakteriniz sorunsuz bir şekilde herhangi bir yöne gidebilir.

  Brawl Stars google play'in resmi sürümünü indirmek istiyorsanız, doğrudan mağazaya gidebilirsiniz.

  Telefonunuza Brawl Stars android nasıl indirilir

  İndir Brawl Stars pc için

  Boş Brawl

  Brawl Stars Sırları

  ☑️ Android telefonunuza Brawl Stars özel sunucusu Apk 31.96 indirme ve yükleme 2020

  Brawl Stars APK 27.266

  APK çalışmıyorsa, Alternatif ReBrawl Beta 30.231-91

   

  ☑️ Brawl Stars özel sunucusu 31.96

  Kurulum işlemini başlatmak için Kur'a tıklayın.

  brawl stars apk android
  brawl stars apk 2

  Birkaç saniye bekle

  brawl stars apk ios
  brawl stars apk 3

  Android telefonunuzda oyunun Brawl Stars tadını çıkarın.

  brawl stars apk pc
  brawl stars apk 4

  ☑️ Brawl Stars için komutlar APK

  Brawl Stars APK komutları hızlandırdı. Onlarla birlikte, hızlı bir şekilde tüm rakipleri açabilir ve hemen güncelleyebilirsiniz. Şu anda, sunucuya yalnızca 6 komut eklendi, ancak bunlar sizin için yeterli. Buna ek olarak, premium özellikler size sunulacak. Şu anda geliştirme aşamasındalar ve yakın gelecekte web sitemizin haber bölümünde sizi bilgilendireceğiz.

  ReBrawl Private Server Download Apk Edition 30.231-91 for Brawl Maker Mod 2020 Sprout, Jacky

  Brawl Stars is certainly one of the most popular MOBA today. And…
  Read More

  Hızlandırılmış komutlar

  / help - sunucuda mevcut olan komutları öğrenin
  / unlock - tüm kavgacıların kilidini aç
  / full: tüm oyuncuları maksimum seviyeye günceller
  / clean: hesabı ilk seviyeye sıfırla (kavgacılar da silinir)
  / status: sunucu hakkında bilgi al (sürüm, çevrimiçi oyuncular)
  / addscore - Her bir brawler için 85 kupa ekle

  Brawl Stars özel sunucusu Mod iOS İndir v 31.96

  Android'e Brawl Stars kurmak kadar kolay değil. Brawl Stars ios indirmek ve iOS cihazınıza Brawl Stars başarıyla yüklemek için bu adımları izlemelisiniz. Mod Ipa'yı iki şekilde yükleyebilirsiniz. Bu yöntemlerden herhangi birini izlemelisiniz.

  brawl stars apk Türk android
  brawl stars apk Türk

  ☑️ İndir Brawl Stars iOS

  Apple cihazları kesinlikle üçüncü taraf uygulamaların kurulumuna karşıdır, bu nedenle Brawl Stars Mod Ipa'ya girmeniz zor olacaktır. İstediğinde izin ver.

  Bu yöntemde, Brawl Stars Cracked Ipa'nın son sürümünü indirmelisiniz. İndirme bağlantısı aşağıda verilmiştir.

  ☑️ Brawl Stars ücretsiz indir apk 2020

  Brawl Stars Cracked Ipa Dosyasını İndir.
  Yeterli izin ver.
  Başka eski bir sürümünüz varsa silin.
  En son sunucuların keyfini çıkarın.
  İndir Brawl Stars Apk 18.104-16
  Brawl Stars Apk 18.104-15

   

  Brawl Stars Private Server birkaç dilde

  Bu da sizi ilgilendirebilir

  No se han encontrado entradas.

  Lütfen bu bilgiyi mümkün olduğunca çok kişiye yaymamıza yardım edin. Tek yapmanız gereken yukarıdaki düğmelerden birine tıklamak. Şimdiden, yardımlarınız için teşekkür ederiz.

  Paylaştığın için teşekkürler

  Deja una respuesta

  Tu dirección de correo electrónico no será publicada. Los campos obligatorios están marcados con *

  Subir

  We use cookies to ensure that we give the best user experience on our website. Your continued use of this site assume that you agree. More Info