Pan P (Mr P) wprowadza teczki! New Brawler, styczeń 2021 r

pan p tin can

Pan P Brawler jest niezadowolonym trenerem bagażu, który wściekle rzuca walizkami w przeciwników. Jego Super dzwoni do portierów kradzieży, aby mu pomóc.

Kim jest Pan P Brawler

Pan P to mityczny wojownik, który używa walizki do rzucania wrogami. Pan P ma przeciętne zdrowie i obrażenia. Jego super rozmieszcza bazę pochodzenia, która generuje nosicieli napadów, aby atakować wrogów. Pierwsza Moc Star Pan P , Ostrożnie, pozwala jej głównemu atakowi odbić się w dowolnym miejscu, a jego druga Star Power, Tin Can, zwiększa zdrowie bazy operacji.

Data wydania: 23 stycznia 2020 r

Pan P
Rzadkość Mityczna
Klasy Strzelanka pierwszej
Prędkość ruchu 720

Zdrowia

Poziom Zdrowia
1 2900
2 3045
3 3190
44 3325
55 3480
66 3625
77 3770
8 3915
9-10 4060

pan p android
pan p 1

Atak: pana walizka!

Pan P rzuca ciężką walizkę z gniewną intencją. Jeśli walizka uderza w przeszkodę lub przeciwnika, odbija się na nich, ląduje z eksplozją i powoduje uszkodzenia obszarowe.

Who do you think will be better EDGAR or BYRON?

pan p hack
pan p 2

Pana P rzuca walizkę we wroga. Kiedy walizka uderza w cel lub ścianę, odbija się od nich i zadaje obrażenia obszarowe uderzając o ziemię.

Atak
Ranga 8
Przeładuj 1,6 sekundy

Poziom Obrażeń przy trafieniu
1 700
2 735
3 770
44 805
55 840
66 875
77 910
8 945
9-10 980

 

Super: Portierzy! Atak!

Pana P wdraża bazę operacji dla swoich robotów portierskich. Przeprogramował małe roboty z pingwinami, aby atakowały i nękały przeciwników (i rebeliantów).

Pan P uruchamia bazę operacji o umiarkowanym zdrowiu. Można go uruchomić w dowolnym miejscu w odległości spaceru od Pana P Baza operacji jest stacjonarna i generuje nosicieli o bardzo małym zdrowiu i obrażeniach, aby pomóc Pana P i jego sojusznikom. Roboty portowe będą się rozmnażać, dopóki baza operacji nie zostanie zniszczona. Jednocześnie na mapie może znajdować się tylko jeden robot nośny.

Pan P Star Powers

Traktuj ostrożnie (handle with care)

Przeładowane walizki Pana P odbijają się i wybuchają, nawet jeśli nie trafią w cel ani przeszkodę. Ta Gwiezdna Moc pozwala odbić główny atak Pana P, nawet jeśli nie trafi żadnego celu.

pan p brawler
pan p 3

Tin Can

Baza operacji zrobotyzowanych bramkarzy ma +3000 więcej zdrowia, co pozwala mu wytrzymać duże obrażenia przed zniszczeniem.

Porady

Atak Pan P Brawler jest wyjątkowy, ponieważ odbija się po trafieniu w ścianę lub myśliwca. Jeśli przeprowadzasz ataki na ściany, możesz trafić wrogów za nimi, jak wyrzutnia. Jeśli trafisz wojownika, atak może go uderzyć ponownie, jeśli zatrzyma się lub ucieknie od ciebie, skutecznie podwajając obrażenia za każde trafienie w uciekające cele.

W wydarzeniach z biletami na Boss Fight, Robo Rumble i Big Game Pana P Super może być bardzo przydatny, ponieważ wrogowie mogą nadal niszczyć tragarzy, ale gdy jeden zostanie zniszczony, inny wydaje się zająć jego miejsce.

mr. p ios
mr. p 3

Kontynuuj tworzenie bazy domowej, przejmując kontrolę nad liniami w bitwach. Pana P Super może być ładowany w sposób konsekwentny, co nie tylko oznacza, że może on łatwiej kontrolować swoją super. Oznacza to również, że można bezpiecznie zabrać swoją bazę na pole bitwy, gdzie może być najbardziej przydatna.

Pierwsza gwiezdna moc Pana P, Handle With Care, powoduje, że jego walizki odbijają się, nawet jeśli nie trafią wroga ani ściany, co czyni go bardziej groźnym na otwartych przestrzeniach.

pan p tin can
pan p 6

Druga moc gwiezdna Pana P, Tin Can, zwiększa zdrowie swojej bazy domowej o 3000. Pozwala to umieścić ją w bardziej agresywnych obszarach bez łatwego niszczenia i być używana jako tarcza przed atakami niepenetrującymi.

Pana P Brawler ma bardzo wysoki pułap umiejętności, ze względu na ataki pseudo-wyrzutni, a zwrócenie uwagi na ruch i pozycję wroga może mieć zasadnicze znaczenie dla spowodowania maksymalnych obrażeń przez odbijającą część jego ataku.

Skórki (Skins)

mr. p skins
mr. p skins

Pobierz Brawl Stars Apk 33.151 bezpośrednio na najnowszą wersję urządzenia 2021 Byron, Sprout, Jacky

Jeśli jesteś użytkownikiem urządzenia z Androidem, możesz Pobierz Brawl Stars Apk 33.151 lub…
Read More

To może Cię również zainteresować

 

sandy deutsch tips

Sandy Brawl Stars deutsch Guide 2021, Funktionen, Tipps und Tricks Deutsch

Sandy Brawl Stars deutsch ist ein schlafentzogener Brawler mit starker Kontrolle über den Sand: Er wirft scharfe Steine ​​auf Feinde ...
Leer Más
Tick Brawl Stars imagen

Tick Brawl Stars Guia 2021 Para jugar con este Brawler Común Consejos y Trucos

Tick Brawl Stars es una bola de metal de excitación y energía apenas controladas: energía explosiva. Lanza minas y su ...
Leer Más
Tara Brawl Stars android

Tara Brawl Stars Guia y Consejos para usar este Brawler Mítico 2021

Tara Brawl Stars es una Brawler Mítico que tiene una cantidad moderada de puntos de vida. Ella ataca lanzando cartas ...
Leer Más
Surge Brawl Stars inicio

Surge Brawl Stars Brawler Cromático, Guía, Consejos y trucos 2021

Surge Brawl Stars es un protector con una inclinación por las fiestas. Los ataques de oleadas atacan a los enemigos ...
Leer Más

Pomóż nam rozpowszechniać te informacje wśród jak największej liczby osób. Wszystko, co musisz zrobić, to kliknąć jeden z powyższych przycisków. Z góry dziękujemy za wspaniałą pomoc.

 

Dzięki za udostępnienie

Deja una respuesta

Tu dirección de correo electrónico no será publicada. Los campos obligatorios están marcados con *

Subir

We use cookies to ensure that we give the best user experience on our website. Your continued use of this site assume that you agree. More Info