Null's Brawl Stars Türk Private Server 35.168 En son sürüm 2021 Stu, Edgar, Byron, Mr P, Max

Nulls Brawl Stars Turk hack

Brawl Stars, modern çağda büyüyen ve ortaya çıkan oyunlardan biridir. Clash of Clans ve Clash Royale'nin yaratıcılarından gelen oyunun ortak bir lezzeti var. Null's Brawl Stars Türk Sıfırları öne çıkaran şey, herkesin sevdiği farklı ve ilginç bir oyun.

Klanlar oluşturabileceğiniz ve katılabileceğiniz çevrimiçi çok oyunculu bir oyundur. Ancak, kesinlikle oynayabileceğiniz botlar var. Çok sayıda özel sunucu ile oyun her geçen gün büyüyor. En iyi bilinen sunucular arasında özel Brawl Nulls sunucusu bulunmaktadır. Null Brawl özel sunucusu 35.168 sürümüne güncellendi. Yeni bir avcı ekliyoruz: Gale Brawl Stars, Sprout Brawl Stars, Bay P Brawl Stars, Jacky Brawl Stars, Max Brawl Stars ve Bea Brawl Stars. Çevrimiçi savaşlar geliştirirken, istemci sunucuyu yeni sürüme güncellemekte sorun olmadığını görüyoruz.

Null's Brawl Stars Türk görüntüleri

Hemen buna devam ediyoruz, yeni bir avcı ekliyoruz ve oyunu etkinleştirmek için kodu siliyoruz. Artık herkes sunucuya erişebilir. Şu anda, sunucuda sadece bir dost oyun var, ancak yakında çevrimiçi savaşlar eklenecek.

Kavga Brawl Stars APK Türk ANDROID IOS 2021 Mr. P, Max ve Bea
ReBrawl Özel Sunucusu Turk Brawl Stars Modunu İndir APK Son Sürüm 2021 Mr. P, Max ve Bea
Null's Brawl Stars Türk Private Server En son sürüm 2021 Mr P, Max and Bea
Brawl Stars Turkish Apk Doğrudan en son sürümü indirin 2021 Jacky, Darryl

Nulls Brawl Star Private Server nedir?

Özel Nulls Brawl sunucusu oyunun özel bir sürümü olarak görülebilir. Nulls "hiçbir şey" anlamına gelen Nulls Brawl Star adı altında yayınlandı. Evet, ad henüz tanımlanmadı, ancak şimdilik sunucu Null özel sunucu olarak biliniyor.

Nulls Brawl Stars Turk indri
Nulls Brawl Stars Turk

Geliştiriciler, gelmesi gereken birçok güncelleme olduğunu ve temel sürümle sadece başlangıç olduğunu gösteriyor. Onun sözleriyle, oyunun temel verilerini deşifre etmek olan en büyük ilerleme yapıldı ve şimdi oyun için kendi modlarını ve haritalarını oluşturmaları sadece zaman meselesi.

Who do you think will be better EDGAR or BYRON?

ReBrawl özel sunucusundaki yeni P, Max ve Bea karakterlerinin keyfini çıkarın

Bu, Nulls Brawl Star'ın orijinal Brawl Star oyununun tüm unsurlarına sahip olacağı anlamına gelir.Ancak, oyuncuları için oyunu canlandırmak ve onlara daha fazla oyun vermek için bazı ek ve geliştirilmiş özellikler olacaktır.

Nulls Brawl Star 35.168 özel sunucu özellikleri

  • Nulls Brawl Stars sunucusu size gerçek zamanlı olarak 3'e 3 savaşlara katılma fırsatı verir.
  • Dünyanın dört bir yanından gelen gerçek oyuncularla gerçek çok oyunculu oyunlar oynama şansına sahipsiniz.
  • Geliştiriciler, özellikle mobil kitleye yönelik olarak, birden fazla oyuncu için gerçek bir savaş modu oluşturmak için çok çalıştılar.
  • Buna ek olarak, yeni ve güçlü savaşçıların kilidini açma ve toplama olanağına sahipsiniz.
  • Birçok insan onlarla baş etmeyi çok zor buluyor, ancak Brawl Stars'ın bu özel sunucu modu size en sevdiğiniz savaşçıları edinme fırsatı veriyor.

 

Nulls Brawl Stars Turk android
Nulls Brawl Stars Turk 1

Diğer Nulls Brawl apk özellikleri

Buna ek olarak, kilidi açılan dövüşçüler imza atağı ve süper yetenek sahibi olacaklar. Bunlara ulaşmak zordur, ancak Null's Brawl Stars Türk modu size kolayca edinme fırsatı verir.

Her gün yeni etkinlikleriniz var ve oyun modları da düzenli olarak değişecek. Sadece savaş moduna girebilir veya işbirlikçi modda oynamak için arkadaşlarınızın ve klan üyelerinin yardımını kullanabilirsiniz.

Buna ek olarak, rekabet etmeniz gereken küresel ve yerel bir skor tablosu da vardır. Bir kulübe katılın veya diğer oyuncularla kendi başınıza bir tane başlatın. Savaş alanında ipuçları ve kavgalar paylaşmanızı sağlar.

Cebinizdeki paralarla, görünümlerin kilidini açabilir ve savaşçılarınızı sevdiğiniz şekilde özelleştirebilirsiniz. Oyuncu tarafından tasarlanmış haritalar için yeni zorlu arazilere girmenizi ve oyununuzu yepyeni bir seviyeye çıkarmanızı sağlayan bir seçenek var.

Yani, çok paranız var, birkaç mücevher ve tüm savaşçıların sizin için kilidini açtı. Ayrıca, maskelerin ve yeteneklerin kilidini de açmışsınızdır. Botlarla oynayın ve solo modun tadını çıkarın. Tek yapmanız gereken haritayı ve tercih ettiğiniz yolu seçmek, favori savaşçınızı seçmek, savaş alanına atlamak ve harekete geçmek.

Nulls Brawl Stars Turk ios
Nulls Brawl Stars Turk 2

Brawl Stars Nulls APk 35.168 sürümünü indirin

Nulls Brawl Stars Özel Sunucu 26.184

Bir öncekinin sizin için çalışmaması durumunda alternatif Brawl Stars özel sunucusu

Null's Brawl Stars özel sunucusu 35.168-115

Nulls Brawl Mediafire bağlantısı aşağıda verilmiştir, indirin ve keyfini çıkarın!

null's brawl apk indir ios

Null's Brawl Stars Türk 2020 sunucusundaki komutlar

Brawl Stars için Nulls özel sunucusunu indirip yüklemeden önce bilmeniz gereken bazı komutlar vardır. Mevcut komutlar hakkında bilgi arıyorsanız, kulüp sohbet penceresine "/ help" yazmalısınız.

Yazdığınız herhangi bir komut için çift tırnak girmediğinizden emin olun, çünkü yalnızca bu metindeki komutları ayırt ederler. Ardından, tüm savaşçıların kilidini açmanıza izin veren "/ unlock" var. Basit ve ortak oyunculardan efsanevi oyunculara kadar, tüm oyuncuların kilidi açılacak ve beğendiğiniz birini seçip onunla oynayabileceksiniz.

Nulls Brawl Stars Turk pc
Nulls Brawl Stars Turk 4

Ayrıca, avcı uçaklarını en üst seviyeye güncellemenizi sağlayan "/ full" komutuna sahipsiniz. Savaşçılar, onları tam olarak güncelledikten sonra özel saldırı ve Süper Habikiteler kazanacaklar. Her şeyin tadını çıkarmaktan bıktıysanız ve zorlukla ve zor yolla tekrar yüzleşmek istiyorsanız, "/ clean" yazabilirsiniz ve hesabınız geri yüklenecektir.

Nulls Brawl Stars sunucusundaki yenilikler 35.168

Nulls Brawl Stars video oyunu aşağıda mevcuttur.

Nulls Brawl Stars aktif olarak gelişiyor ve gelecek birkaç yeni versiyon var. Bir sonraki versiyonun Gene ve Leon ve Carl gibi yeni savaşçılara sahip olması öneriliyor!

Nulls Brawl Stars Turk hack
Nulls Brawl Stars Turk 3

Oyuna daha fazla lezzet katmak için geliştirilen yeni oyun modlarının keyfini çıkarabilirsiniz. Ayrıca, yalnızca premium oyunculara sunulacak bazı ayrıcalıklar vardır.

Sunucuyla ilgili bir sorun mu var?

Brawl yıldız Null'un özel sunucusu bu oyunda oynayan insanları eğlendirmek için tasarlanmıştır. Bakımı düzenli ve herhangi bir sorunu varsa, bunu geliştiricilere rapor edebilirsiniz ve ortadan kaldırmak için çalışacaklardır.

 

Sunucu her 4 saatte bir bakıma alınır. Bu nedenle, oyun sizin için çalışmazsa, oyun verilerini silin, oyunu yeniden başlatın, uygulamayı yeniden başlatın ve muhtemelen sizin için çalışacaktır.

sonuçlar

Nulls Brawl Stars, Brawl Stars oyunlarına daha fazla tat katmayı ümit eden insanlar için var. Size sınırsız para ve mücevher verir, tüm kilitli savaşçılara onları maksimum seviyeye çıkarma ve tüm becerilerini kullanma ve oyununuzdan en iyi şekilde yararlanma fırsatı verir.

 

Bu sizi de ilgilendirebilir

plants vs zombies 2 ios

Plants vs Zombies 2 Apk 8.8.1 Descargar Versión 2021, elimina Zombies diviértete

Plants vs Zombies 2 presenta a los jugadores una extraña e improbable aventura de las plantas épicas en sus jardines ...
Leer Más
Instalar ACMarket Apk

ACMarket Apk 4.9.5 Descargar Android Ultima Versión 2021

ACMarket Apk es la tienda de mods de Android más popular del mundo que nos proporciona contenido desbloqueado. Los usuarios ...
Leer Más
Descargar 8 Ball Pool Apk

8 Ball Pool Apk 5.3.0 Android Descargar Ultima Versión 2021

8 Ball Pool Apk es una aplicación de juego de billar para Android para que los jugadores de todo el ...
Leer Más
Instalar ThopTV Apk

Descargar ThopTV Apk Actualizado

ThopTV Apk Ultima Versión Descargar ThopTV Apk 45.2.2 ThopTV Apk Esto también te puede interesar Por favor, ayúdanos a difundir ...
Leer Más
Instalar Swift Streamz Apk

Swift Streamz Apk 2.1 Android Descargar Ultima Versión 2021

Swift Streamz Apk es la aplicación de transmisión más popular que brinda acceso a cientos de canales de TV de ...
Leer Más
Instalar SHAREit Apk

SHAREit Apk 5.9.48_ww Android Descargar Ultima Versión 2021

SHAREit APK ayuda a compartir música, videos y aplicaciones de un dispositivo a otro a gran velocidad. SHAREit es una ...
Leer Más
Instalar HotStar Apk

HotStar Apk 11.4.9 Android Descargar Ultima Versión 2021

HotStar Apk es la aplicación de transmisión en vivo más popular que le permite ver películas, programas de televisión, programas ...
Leer Más
Instalar Dropbox Apk

Dropbox Apk 230.1.2 Android Descargar Ultima Versión 2021

Dropbox Apk es el primer espacio de trabajo que te permite llevar todas tus fotos, documentos y videos a cualquier ...
Leer Más

Lütfen bu bilgileri mümkün olduğunca çok kişiye yaymamıza yardımcı olun. Tek yapmanız gereken yukarıdaki düğmelerden birine tıklamak. Büyük yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Paylaştığın için teşekkürler

Deja una respuesta

Tu dirección de correo electrónico no será publicada. Los campos obligatorios están marcados con *

Subir

We use cookies to ensure that we give the best user experience on our website. Your continued use of this site assume that you agree. More Info