Null's Brawl Stars Türk Private Server 31.96 En son sürüm 2020 Gale, Sprout, Jacky, Mr P, Max and Bea

Nulls Brawl Stars Turk hack

Brawl Stars, modern çağda büyüyen ve ortaya çıkan oyunlardan biridir. Clash of Clans ve Clash Royale'nin yaratıcılarından gelen oyunun ortak bir lezzeti var. Null's Brawl Stars Türk Sıfırları öne çıkaran şey, herkesin sevdiği farklı ve ilginç bir oyun.

Klanlar oluşturabileceğiniz ve katılabileceğiniz çevrimiçi çok oyunculu bir oyundur. Ancak, kesinlikle oynayabileceğiniz botlar var. Çok sayıda özel sunucu ile oyun her geçen gün büyüyor. En iyi bilinen sunucular arasında özel Brawl Nulls sunucusu bulunmaktadır. Null Brawl özel sunucusu 31.96 sürümüne güncellendi. Yeni bir avcı ekliyoruz: Gale Brawl Stars, Sprout Brawl Stars, Bay P Brawl Stars, Jacky Brawl Stars, Max Brawl Stars ve Bea Brawl Stars. Çevrimiçi savaşlar geliştirirken, istemci sunucuyu yeni sürüme güncellemekte sorun olmadığını görüyoruz.

Contenido

  Null's Brawl Stars Türk görüntüleri

  Hemen buna devam ediyoruz, yeni bir avcı ekliyoruz ve oyunu etkinleştirmek için kodu siliyoruz. Artık herkes sunucuya erişebilir. Şu anda, sunucuda sadece bir dost oyun var, ancak yakında çevrimiçi savaşlar eklenecek.

  Kavga Brawl Stars APK Türk ANDROID IOS 2020 Mr. P, Max ve Bea
  ReBrawl Özel Sunucusu Turk Brawl Stars Modunu İndir APK Son Sürüm 2020 Mr. P, Max ve Bea
  Null's Brawl Stars Türk Private Server En son sürüm 2020 Mr P, Max and Bea
  Brawl Stars Turkish Apk Doğrudan en son sürümü indirin 2020 Jacky, Darryl

  Nulls Brawl Star Private Server nedir?

  Özel Nulls Brawl sunucusu oyunun özel bir sürümü olarak görülebilir. Nulls "hiçbir şey" anlamına gelen Nulls Brawl Star adı altında yayınlandı. Evet, ad henüz tanımlanmadı, ancak şimdilik sunucu Null özel sunucu olarak biliniyor.

  Nulls Brawl Stars Turk indri
  Nulls Brawl Stars Turk

  Geliştiriciler, gelmesi gereken birçok güncelleme olduğunu ve temel sürümle sadece başlangıç olduğunu gösteriyor. Onun sözleriyle, oyunun temel verilerini deşifre etmek olan en büyük ilerleme yapıldı ve şimdi oyun için kendi modlarını ve haritalarını oluşturmaları sadece zaman meselesi.

  ReBrawl özel sunucusundaki yeni P, Max ve Bea karakterlerinin keyfini çıkarın

  Bu, Nulls Brawl Star'ın orijinal Brawl Star oyununun tüm unsurlarına sahip olacağı anlamına gelir.Ancak, oyuncuları için oyunu canlandırmak ve onlara daha fazla oyun vermek için bazı ek ve geliştirilmiş özellikler olacaktır.

  Nulls Brawl Star 31.96 özel sunucu özellikleri

  • Nulls Brawl Stars sunucusu size gerçek zamanlı olarak 3'e 3 savaşlara katılma fırsatı verir.
  • Dünyanın dört bir yanından gelen gerçek oyuncularla gerçek çok oyunculu oyunlar oynama şansına sahipsiniz.
  • Geliştiriciler, özellikle mobil kitleye yönelik olarak, birden fazla oyuncu için gerçek bir savaş modu oluşturmak için çok çalıştılar.
  • Buna ek olarak, yeni ve güçlü savaşçıların kilidini açma ve toplama olanağına sahipsiniz.
  • Birçok insan onlarla baş etmeyi çok zor buluyor, ancak Brawl Stars'ın bu özel sunucu modu size en sevdiğiniz savaşçıları edinme fırsatı veriyor.

   

  Nulls Brawl Stars Turk android
  Nulls Brawl Stars Turk 1

  Diğer Nulls Brawl apk özellikleri

  Buna ek olarak, kilidi açılan dövüşçüler imza atağı ve süper yetenek sahibi olacaklar. Bunlara ulaşmak zordur, ancak Null's Brawl Stars Türk modu size kolayca edinme fırsatı verir.

  Her gün yeni etkinlikleriniz var ve oyun modları da düzenli olarak değişecek. Sadece savaş moduna girebilir veya işbirlikçi modda oynamak için arkadaşlarınızın ve klan üyelerinin yardımını kullanabilirsiniz.

  Buna ek olarak, rekabet etmeniz gereken küresel ve yerel bir skor tablosu da vardır. Bir kulübe katılın veya diğer oyuncularla kendi başınıza bir tane başlatın. Savaş alanında ipuçları ve kavgalar paylaşmanızı sağlar.

  Cebinizdeki paralarla, görünümlerin kilidini açabilir ve savaşçılarınızı sevdiğiniz şekilde özelleştirebilirsiniz. Oyuncu tarafından tasarlanmış haritalar için yeni zorlu arazilere girmenizi ve oyununuzu yepyeni bir seviyeye çıkarmanızı sağlayan bir seçenek var.

  Yani, çok paranız var, birkaç mücevher ve tüm savaşçıların sizin için kilidini açtı. Ayrıca, maskelerin ve yeteneklerin kilidini de açmışsınızdır. Botlarla oynayın ve solo modun tadını çıkarın. Tek yapmanız gereken haritayı ve tercih ettiğiniz yolu seçmek, favori savaşçınızı seçmek, savaş alanına atlamak ve harekete geçmek.

  Nulls Brawl Stars Turk ios
  Nulls Brawl Stars Turk 2

  Brawl Stars Nulls APk 31.96 sürümünü indirin

  Nulls Brawl Stars Özel Sunucu 26.184

  Bir öncekinin sizin için çalışmaması durumunda alternatif Brawl Stars özel sunucusu

  Null's Brawl Stars özel sunucusu 30.231-91

  Nulls Brawl Mediafire bağlantısı aşağıda verilmiştir, indirin ve keyfini çıkarın!

  null's brawl apk indir ios

  Null's Brawl Stars Türk 2020 sunucusundaki komutlar

  Brawl Stars için Nulls özel sunucusunu indirip yüklemeden önce bilmeniz gereken bazı komutlar vardır. Mevcut komutlar hakkında bilgi arıyorsanız, kulüp sohbet penceresine "/ help" yazmalısınız.

  Yazdığınız herhangi bir komut için çift tırnak girmediğinizden emin olun, çünkü yalnızca bu metindeki komutları ayırt ederler. Ardından, tüm savaşçıların kilidini açmanıza izin veren "/ unlock" var. Basit ve ortak oyunculardan efsanevi oyunculara kadar, tüm oyuncuların kilidi açılacak ve beğendiğiniz birini seçip onunla oynayabileceksiniz.

  Nulls Brawl Stars Turk pc
  Nulls Brawl Stars Turk 4

  Ayrıca, avcı uçaklarını en üst seviyeye güncellemenizi sağlayan "/ full" komutuna sahipsiniz. Savaşçılar, onları tam olarak güncelledikten sonra özel saldırı ve Süper Habikiteler kazanacaklar. Her şeyin tadını çıkarmaktan bıktıysanız ve zorlukla ve zor yolla tekrar yüzleşmek istiyorsanız, "/ clean" yazabilirsiniz ve hesabınız geri yüklenecektir.

  Nulls Brawl Stars sunucusundaki yenilikler 31.96

  Nulls Brawl Stars video oyunu aşağıda mevcuttur.

  Nulls Brawl Stars aktif olarak gelişiyor ve gelecek birkaç yeni versiyon var. Bir sonraki versiyonun Gene ve Leon ve Carl gibi yeni savaşçılara sahip olması öneriliyor!

  Nulls Brawl Stars Turk hack
  Nulls Brawl Stars Turk 3

  Oyuna daha fazla lezzet katmak için geliştirilen yeni oyun modlarının keyfini çıkarabilirsiniz. Ayrıca, yalnızca premium oyunculara sunulacak bazı ayrıcalıklar vardır.

  Sunucuyla ilgili bir sorun mu var?

  Brawl yıldız Null'un özel sunucusu bu oyunda oynayan insanları eğlendirmek için tasarlanmıştır. Bakımı düzenli ve herhangi bir sorunu varsa, bunu geliştiricilere rapor edebilirsiniz ve ortadan kaldırmak için çalışacaklardır.

   

  Sunucu her 4 saatte bir bakıma alınır. Bu nedenle, oyun sizin için çalışmazsa, oyun verilerini silin, oyunu yeniden başlatın, uygulamayı yeniden başlatın ve muhtemelen sizin için çalışacaktır.

  sonuçlar

  Nulls Brawl Stars, Brawl Stars oyunlarına daha fazla tat katmayı ümit eden insanlar için var. Size sınırsız para ve mücevher verir, tüm kilitli savaşçılara onları maksimum seviyeye çıkarma ve tüm becerilerini kullanma ve oyununuzdan en iyi şekilde yararlanma fırsatı verir.

   

  Bu sizi de ilgilendirebilir

  Instalar Altlove Gaming Injector

  Altlove Gaming Injector 1.0 APK Descargar para Android Ultima Versión 2020

  Altlove Gaming Injector apk es una aplicación completamente gratuita que te permite descargar skins (máscaras) para Mobile Legends y emotes de batalla. Mobile Legends se ha convertido en uno de ...
  Leer Más
  Descargar F-Droid APK

  F-Droid APK 1.10 Descargar en Android Ultima Versión 2020

  F-Droid Apk es un archivo gratuito y de código abierto de aplicaciones oficiales que puedes instalar en tu Android. Este es un catálogo instalable de aplicaciones de software gratuitas y ...
  Leer Más
  Instalar GUNSHIP BATTLE Helicopter 3D

  GUNSHIP BATTLE Helicopter 3D Apk 2.7.83 OBB Android Descargar Ultima versión 2020

  GUNSHIP BATTLE Helicopter 3D Apk. Prepárate para las piezas de acción más épicas que puedes encontrar en tus dispositivos móviles con GUNSHIP BATTLE: Helicopter 3D. Únete al mundo de los ...
  Leer Más
  Instalar Ludo King Apk

  Ludo King Apk 5.5.0.170 Android Descargar Ultima Versión 2020

  Ludo King Apk es una aplicación india de juegos móviles gratuita desarrollada por el estudio indio Gametion Technologies Pvt Ltd. Gametion que es propiedad de Vikash Jaiswal. Está desarrollado en ...
  Leer Más
  Instalar Mini Militia Apk

  Mini Militia Apk 5.3.4 Doodle Army 2 Android Descargar Ultima Versión 2020

  El reconocido juego Mini Militia Apk: Doodle Army 2 presentado por Miniclip es un juego multijugador. Podemos jugar el juego junto con seis jugadores, y el último restante es declarado ...
  Leer Más
  Descargar Touch VPN Apk

  Touch VPN Apk 1.9.10 Descargar Para Android Ultima Versión

  Touch VPN Apk te ofrece proxy VPN ilimitado y privacidad Wi-Fi. El significado completo de VPN es la Red Privada Virtual, que originalmente es una conexión segura entre dos o ...
  Leer Más
  instalar AndroDumpper Apk

  AndroDumpper Apk 3.11 Android Descargar Ultima Versión 2020

  AndroDumpper Apk es una aplicación muy útil para aquellos que están preocupados por la seguridad de los dispositivos Android. La aplicación utiliza algunos algoritmos para conectarse a WPS para que ...
  Leer Más
  wolfram alpha apk pro

  Wolfram Alpha APK 1.4.7.2019040801 Android iOS 2020 Actualizada

  Descarga la última versión oficial de Wolfram Alpha APK  para Android. Wolfram Alpha APK es un motor de conocimiento computacional o de respuesta desarrollado por Wolfram Alpha, que es un ...
  Leer Más

  Lütfen bu bilgileri mümkün olduğunca çok kişiye yaymamıza yardımcı olun. Tek yapmanız gereken yukarıdaki düğmelerden birine tıklamak. Büyük yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederiz.

  Paylaştığın için teşekkürler

  Deja una respuesta

  Tu dirección de correo electrónico no será publicada. Los campos obligatorios están marcados con *

  Subir

  We use cookies to ensure that we give the best user experience on our website. Your continued use of this site assume that you agree. More Info