Null's Brawl Stars Türk Private Server 33.151 En son sürüm 2021 Edgar, Byron, Mr P, Max

Nulls Brawl Stars Turk hack

Brawl Stars, modern çağda büyüyen ve ortaya çıkan oyunlardan biridir. Clash of Clans ve Clash Royale'nin yaratıcılarından gelen oyunun ortak bir lezzeti var. Null's Brawl Stars Türk Sıfırları öne çıkaran şey, herkesin sevdiği farklı ve ilginç bir oyun.

Klanlar oluşturabileceğiniz ve katılabileceğiniz çevrimiçi çok oyunculu bir oyundur. Ancak, kesinlikle oynayabileceğiniz botlar var. Çok sayıda özel sunucu ile oyun her geçen gün büyüyor. En iyi bilinen sunucular arasında özel Brawl Nulls sunucusu bulunmaktadır. Null Brawl özel sunucusu 33.151 sürümüne güncellendi. Yeni bir avcı ekliyoruz: Gale Brawl Stars, Sprout Brawl Stars, Bay P Brawl Stars, Jacky Brawl Stars, Max Brawl Stars ve Bea Brawl Stars. Çevrimiçi savaşlar geliştirirken, istemci sunucuyu yeni sürüme güncellemekte sorun olmadığını görüyoruz.

Null's Brawl Stars Türk görüntüleri

Hemen buna devam ediyoruz, yeni bir avcı ekliyoruz ve oyunu etkinleştirmek için kodu siliyoruz. Artık herkes sunucuya erişebilir. Şu anda, sunucuda sadece bir dost oyun var, ancak yakında çevrimiçi savaşlar eklenecek.

Kavga Brawl Stars APK Türk ANDROID IOS 2021 Mr. P, Max ve Bea
ReBrawl Özel Sunucusu Turk Brawl Stars Modunu İndir APK Son Sürüm 2021 Mr. P, Max ve Bea
Null's Brawl Stars Türk Private Server En son sürüm 2021 Mr P, Max and Bea
Brawl Stars Turkish Apk Doğrudan en son sürümü indirin 2021 Jacky, Darryl

Nulls Brawl Star Private Server nedir?

Özel Nulls Brawl sunucusu oyunun özel bir sürümü olarak görülebilir. Nulls "hiçbir şey" anlamına gelen Nulls Brawl Star adı altında yayınlandı. Evet, ad henüz tanımlanmadı, ancak şimdilik sunucu Null özel sunucu olarak biliniyor.

Nulls Brawl Stars Turk indri
Nulls Brawl Stars Turk

Geliştiriciler, gelmesi gereken birçok güncelleme olduğunu ve temel sürümle sadece başlangıç olduğunu gösteriyor. Onun sözleriyle, oyunun temel verilerini deşifre etmek olan en büyük ilerleme yapıldı ve şimdi oyun için kendi modlarını ve haritalarını oluşturmaları sadece zaman meselesi.

Who do you think will be better EDGAR or BYRON?

ReBrawl özel sunucusundaki yeni P, Max ve Bea karakterlerinin keyfini çıkarın

Bu, Nulls Brawl Star'ın orijinal Brawl Star oyununun tüm unsurlarına sahip olacağı anlamına gelir.Ancak, oyuncuları için oyunu canlandırmak ve onlara daha fazla oyun vermek için bazı ek ve geliştirilmiş özellikler olacaktır.

Nulls Brawl Star 33.151 özel sunucu özellikleri

  • Nulls Brawl Stars sunucusu size gerçek zamanlı olarak 3'e 3 savaşlara katılma fırsatı verir.
  • Dünyanın dört bir yanından gelen gerçek oyuncularla gerçek çok oyunculu oyunlar oynama şansına sahipsiniz.
  • Geliştiriciler, özellikle mobil kitleye yönelik olarak, birden fazla oyuncu için gerçek bir savaş modu oluşturmak için çok çalıştılar.
  • Buna ek olarak, yeni ve güçlü savaşçıların kilidini açma ve toplama olanağına sahipsiniz.
  • Birçok insan onlarla baş etmeyi çok zor buluyor, ancak Brawl Stars'ın bu özel sunucu modu size en sevdiğiniz savaşçıları edinme fırsatı veriyor.

 

Nulls Brawl Stars Turk android
Nulls Brawl Stars Turk 1

Diğer Nulls Brawl apk özellikleri

Buna ek olarak, kilidi açılan dövüşçüler imza atağı ve süper yetenek sahibi olacaklar. Bunlara ulaşmak zordur, ancak Null's Brawl Stars Türk modu size kolayca edinme fırsatı verir.

Her gün yeni etkinlikleriniz var ve oyun modları da düzenli olarak değişecek. Sadece savaş moduna girebilir veya işbirlikçi modda oynamak için arkadaşlarınızın ve klan üyelerinin yardımını kullanabilirsiniz.

Buna ek olarak, rekabet etmeniz gereken küresel ve yerel bir skor tablosu da vardır. Bir kulübe katılın veya diğer oyuncularla kendi başınıza bir tane başlatın. Savaş alanında ipuçları ve kavgalar paylaşmanızı sağlar.

Cebinizdeki paralarla, görünümlerin kilidini açabilir ve savaşçılarınızı sevdiğiniz şekilde özelleştirebilirsiniz. Oyuncu tarafından tasarlanmış haritalar için yeni zorlu arazilere girmenizi ve oyununuzu yepyeni bir seviyeye çıkarmanızı sağlayan bir seçenek var.

Yani, çok paranız var, birkaç mücevher ve tüm savaşçıların sizin için kilidini açtı. Ayrıca, maskelerin ve yeteneklerin kilidini de açmışsınızdır. Botlarla oynayın ve solo modun tadını çıkarın. Tek yapmanız gereken haritayı ve tercih ettiğiniz yolu seçmek, favori savaşçınızı seçmek, savaş alanına atlamak ve harekete geçmek.

Nulls Brawl Stars Turk ios
Nulls Brawl Stars Turk 2

Brawl Stars Nulls APk 33.151 sürümünü indirin

Nulls Brawl Stars Özel Sunucu 26.184

Bir öncekinin sizin için çalışmaması durumunda alternatif Brawl Stars özel sunucusu

Null's Brawl Stars özel sunucusu 33.151-104

Nulls Brawl Mediafire bağlantısı aşağıda verilmiştir, indirin ve keyfini çıkarın!

null's brawl apk indir ios

Null's Brawl Stars Türk 2020 sunucusundaki komutlar

Brawl Stars için Nulls özel sunucusunu indirip yüklemeden önce bilmeniz gereken bazı komutlar vardır. Mevcut komutlar hakkında bilgi arıyorsanız, kulüp sohbet penceresine "/ help" yazmalısınız.

Yazdığınız herhangi bir komut için çift tırnak girmediğinizden emin olun, çünkü yalnızca bu metindeki komutları ayırt ederler. Ardından, tüm savaşçıların kilidini açmanıza izin veren "/ unlock" var. Basit ve ortak oyunculardan efsanevi oyunculara kadar, tüm oyuncuların kilidi açılacak ve beğendiğiniz birini seçip onunla oynayabileceksiniz.

Nulls Brawl Stars Turk pc
Nulls Brawl Stars Turk 4

Ayrıca, avcı uçaklarını en üst seviyeye güncellemenizi sağlayan "/ full" komutuna sahipsiniz. Savaşçılar, onları tam olarak güncelledikten sonra özel saldırı ve Süper Habikiteler kazanacaklar. Her şeyin tadını çıkarmaktan bıktıysanız ve zorlukla ve zor yolla tekrar yüzleşmek istiyorsanız, "/ clean" yazabilirsiniz ve hesabınız geri yüklenecektir.

Nulls Brawl Stars sunucusundaki yenilikler 33.151

Nulls Brawl Stars video oyunu aşağıda mevcuttur.

Nulls Brawl Stars aktif olarak gelişiyor ve gelecek birkaç yeni versiyon var. Bir sonraki versiyonun Gene ve Leon ve Carl gibi yeni savaşçılara sahip olması öneriliyor!

Nulls Brawl Stars Turk hack
Nulls Brawl Stars Turk 3

Oyuna daha fazla lezzet katmak için geliştirilen yeni oyun modlarının keyfini çıkarabilirsiniz. Ayrıca, yalnızca premium oyunculara sunulacak bazı ayrıcalıklar vardır.

Sunucuyla ilgili bir sorun mu var?

Brawl yıldız Null'un özel sunucusu bu oyunda oynayan insanları eğlendirmek için tasarlanmıştır. Bakımı düzenli ve herhangi bir sorunu varsa, bunu geliştiricilere rapor edebilirsiniz ve ortadan kaldırmak için çalışacaklardır.

 

Sunucu her 4 saatte bir bakıma alınır. Bu nedenle, oyun sizin için çalışmazsa, oyun verilerini silin, oyunu yeniden başlatın, uygulamayı yeniden başlatın ve muhtemelen sizin için çalışacaktır.

sonuçlar

Nulls Brawl Stars, Brawl Stars oyunlarına daha fazla tat katmayı ümit eden insanlar için var. Size sınırsız para ve mücevher verir, tüm kilitli savaşçılara onları maksimum seviyeye çıkarma ve tüm becerilerini kullanma ve oyununuzdan en iyi şekilde yararlanma fırsatı verir.

 

Bu sizi de ilgilendirebilir

appflix apk pc

Appflix APK 2.0.3 Ultima Versión 2021

La aplicación AppFlix APK está desarrollada por IndexOutOfBounds. Tienen otras aplicaciones como SeriesDroid donde puedes ver películas y programas de televisión también. AppFlix fue su nueva aplicación con características mejoradas ...
Leer Más
Descargar Antena TV Apk

Antena TV Apk 1.8.4 APK Android Ultima Versión 2021

Antena TV Apk es una aplicación de este tipo que proporciona canales de televisión en directo gratuitos para sus usuarios. Deportes en vivo, series, drama, espectáculos y muchos más artículos ...
Leer Más
Descargar Vola Sports Apk

Vola Sports APK 8.1 Android Ultima Versión 2021

Vola Sports APK es una sencilla aplicación para Android que ofrece deportes en vivo como IPL, PSL, fútbol, ​​NBA, torneos ICC, ISL, tenis, fútbol y más. Lo mejor es que ...
Leer Más
Descargae Mediabox Apk

MediaBox Apk HD 2.4.9.3 Descargar Android Ultima Versión 2021

Mediabox Apk hd está disponible para dispositivos Android y funciona para ver películas y series de televisión. Esta aplicación contiene una gran colección de películas y series de televisión y ...
Leer Más
Descargar MX Player Apk

MX Player Apk 1.35.0 Descargar Ultima versión 2020

La aplicación MX Player Apk pro son las películas y los reproductores MPEG4 más utilizados para dispositivos Android, junto con los reproductores preinstalados. El reproductor proporciona más controles y funciones ...
Leer Más
Descargar Zarchiver Apk

Zarchiver Apk 0.9.5 Descargar para Android Ultima Versión 2021

ZArchiver APK. Si está buscando instalar una aplicación Zip o una aplicación de administración de archivos gratuita para comprimir archivos de datos de gran tamaño y también para abrir los ...
Leer Más
Instalar Call Of Duty Apk

Call of Duty Apk: Mobile v1.0.19 Descargar para Android Ultima Versión 2021

El popular juego de disparos en primera persona, Call of Duty Apk, se abre camino hacia Android y así es como puedes descargarlo para tu dispositivo. Actualmente en versión beta, ...
Leer Más
instalar vavoo apk

Vavoo Apk TV 2.6 para Android Ultima Versión Guía Completa 2021

Vavoo Apk fue uno de los pocos programas completos al estilo Kodi que llamó la atención de los usuarios, lamentablemente, sin embargo, en el último período todos los MODs parecían ...
Leer Más

Lütfen bu bilgileri mümkün olduğunca çok kişiye yaymamıza yardımcı olun. Tek yapmanız gereken yukarıdaki düğmelerden birine tıklamak. Büyük yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Paylaştığın için teşekkürler

Deja una respuesta

Tu dirección de correo electrónico no será publicada. Los campos obligatorios están marcados con *

Subir

We use cookies to ensure that we give the best user experience on our website. Your continued use of this site assume that you agree. More Info