Brawl Stars Turkish Apk 35.139 Doğrudan en son sürümü indirin 2021 Byron, Edgar

Brawl Stars Turkish Apk android

Android cihazların kullanıcısıysanız, Brawl Stars Turkish Apk 35.139 'i indirebilir veya oyunu bulmak için Google Play uygulama mağazasına gidebilir ve ardından yüklemeyi doğru bir şekilde başlatmak için adımları takip edebilirsiniz. Ayrıca, mağazalara gitmek istemiyorsanız, Brawl Stars apk dosyasını şimdi indirme olanağına sahipsiniz!

Brawl Stars Turkish Apk 35.139, seçtiğiniz Brawler ile oynadığınız ve çeşitli etkinliklerde yarıştığınız üçüncü şahıs yukarıdan aşağıya çekim oyunudur. Bu Etkinliklerde, her bir Etkinlik türü için benzersiz bir özel hedef tamamlamaya çalışırken diğer Brawlers karşılaşırsınız.

Brawl Stars Turkish Apk 35.139 sürümünü indirin

Brawl Stars Apk 27.266

ReBrawl özel sunucusu 35.139-111 (yukarıdakilerin çalışmadığı durumlarda alternatif)

 

Çok oyunculu seçeneklerle bu olağanüstü oyunu oynamaya hazır olun. Oyuncu keşfetmek için tonlarca şey var. Brawl Stars apk kesmek bu oyunun tüm yönlerini zevk için bu oyunda sağlanan çeşitli modları seçebilirsiniz.

Brawl Stars kesmek apk ile aynı zamanda oyundaki birçok zor ve zor karakter arasından en sevdiğiniz karakteri seçme şansına sahipsiniz. Oyundaki her karakter, karakterlerin her birini seçerken farklı bir oyun deneyimi elde etmenize yardımcı olabilecek çeşitli özel yeteneklere sahiptir.

Brawl Stars apk içinde oyuncu bu oyunda çekim, kavga, atlama, kayma ve koşma gibi çeşitli eylemleri gerçekleştirme özgürlüğüne sahiptir. Düşmanla savaşmak için benzersiz hamlelerinizi yapabilirsiniz.

Who do you think will be better EDGAR or BYRON?

Brawl Stars Apk'in başlıca özellikleri nelerdir?

Başlangıçta belirttiğimiz gibi, Brawl Stars mod apk, MOBA türünde çılgınca 3v3 savaşlara sahip olduğumuz bir aksiyon ve strateji oyunudur.Ama Battle Arena'da minyon veya kulenin olmadığı bir mobil oyun olmasına rağmen. Örneğin, Apk Brawl Stars android'de, çok fazla hayatı olan ve aynı zamanda başkalarının savunucularına karşı birçok vuruşa dayanma yeteneğine sahip bir karakter olan tankı bulabilirsiniz.

Bu durumda, Brawl Stars Apk androidinde hızla saldıran ve hareket eden, başkaları için gelişmiş bir koruma görevi gören başka bir kişi daha var. Bu durumda Brawl Stars apk kesmek arkadan yardım etme yeteneğine sahiptir, tanka destek sağlar ve meslektaşlara zaman ve kaçış vermek için savunmayı kapsar.

Brawl Stars Turkish Apk spike
Brawl Stars Turkish Apk

Brawl Stars ücretsiz apk indir tüm karakterleri almak için prosedür nispeten basittir, çünkü tek ihtiyacınız olan her bir kasanın fiyatı olan toplam 100 jeton biriktirmektir. Bu kutuları açarak, Brawl Stars Apk indir yeni karakterleri veya karakterleri ve ayrıca sahip olduğunuz karakterlerin becerilerini geliştirmek için kullanabileceğiniz iksir de dahil olmak üzere savaşçıları alabilirsiniz.

Kavga Brawl Stars APK Türk ANDROID IOS 2021 Mr. P, Max ve Bea
ReBrawl Özel Sunucusu Turk Brawl Stars Modunu İndir APK Son Sürüm 2021 Mr. P, Max ve Bea
Null's Brawl Stars Türk Private Server En son sürüm 2021 Mr P, Max and Bea
Brawl Stars Turkish Apk Doğrudan en son sürümü indirin 2021 Jacky, Darryl

Brawl Stars Turkish Apk 35.139 sürümünü indirin

Hedefin, oyuncuların her kategori için sadece 5 yükseltmeyle de olsa, tüm iksirlerin saldırısını, yaşamını veya tabanını iyileştirmesi olduğunu belirtmek önemlidir. Bu, Brawl Stars Apk pc'nin 100 ve 125 arasındaki her karakter için sağlık istatistikleri elde etmesine izin verecektir.

Gerçekten büyük gelişmeler olmamasına rağmen, amaç Brawl Stars apk'nin kazanmak için bir ödeme haline gelip gelemeyeceği konusunda çatışmalardan kaçınmaktır. Ancak, kalan ödeme paraları her karakterin kartlarıyla sınırlıdır, bu nedenle Apk Brawl Stars hackinde istediğiniz kartın otomatik olarak kilidini açmak için 3 ile 600 arasında ihtiyacınız olacaktır.

Şu anda, Brawl Stars apk yeni başlayanlar kategorisine karşılık gelen 7 temel karakter arasında dağıtılan sadece 15 karakterle başladı. Yetenekleri için en çok talep edilen 4 orta, 2 yüksek ve 2 diğer. Ancak Brawl Stars mod apk mega hakkında en son güncellemelerden sonra 32 kavga sahibiz. Ancak her güncelleme büyür veya daha fazla beceriye sahiptir.

Brawl Stars Turkish Apk coins
Brawl Stars Turkish Apk 1

Bölüm Brawl Stars Controls

Brawler'ınızı hareket ettirmek için Brawl Stars Apk android'i indirirken, sanal joystick'i değiştirmek için parmağınızı ekranın sol tarafına sürükleyin ve Brawler'ınız joystick'in çekildiği yönde hareket edecektir. Parmağınızı ekranın sağ tarafına sürüklemek saldırı kumanda kolunu değiştirir. Nişan almak için sürükleyin ve çekmek için bırakın.

Alternatif olarak Brawl Stars Apk modunda, "hızlı atış" saldırısı gerçekleştirmek için joystick'e dokunabilirsiniz. Bu, Brawler'ın Brawl Stars hack mod apk'sında bir kez en yakın hedefi otomatik olarak ateşlemesine neden olur veya ikisi de menzil içinde değilse, Brawler en yakın hasarlı nesneye (oyuncular, güç kutuları vb.) Ateş eder.

Brawl Stars Apk özel sunucusunda her Brawler kendi süper güçlü yeteneklerine sahiptir. Brawl Stars Apk indir Super düşman Brawlers zarar vererek ücret. Tamamen şarj olduktan sonra, ekranın sağ tarafında, saldırı joystickinin altında bulunan sarı joystick ile kullanılabilir.

Brawl Stars İndir apk 35.139

Brawl Stars mod Apk mediafire Super, joystick'in işaret ettiği yönde ateş edecektir. Normal saldırı joystickine benzer şekilde, Süper Joystick'e de Super'u en yakın hedefe otomatik olarak ateşlemek için dokunabilirsiniz. Brawl Stars Apk ile, Brawler'ınız elendiyse Süper'nin yükü kaybolmaz.

Brawl Stars android Apk içinde Brawler'ınızın başının üstünde iki durum çubuğu görüntülenir. Üst kısım Brawler'ın ne kadar sağlık kaldığını gösterir. Kavgacı hasar aldığında sağlık kaybolur ve Kavgacı'nın sağlığı sıfıra ulaşırsa Kavgacı elenir. Kavgacı 3 saniye boyunca saldırmaz veya hasar almazsa, sağlığı zamanla yenilenmeye başlar.

Brawl Stars Apk son sürümünün alt çubuğunda Brawler'ın kaç saldırı hazır olduğunu gösteren segmentler vardır. Brawl Stars supercell Apk'ta çoğu Brawlers bir seferde maksimum üç saldırıya hazır olabilir ve her saldırı tüm segmenti boşaltır. Saldırılar zamanla otomatik olarak yenilenir.

Brawl Stars Turkish Apk crew
Brawl Stars Turkish Apk 2

Brawl Etkinlikleri

Brawl Stars pc Apk savaşları Dövüş sekmesinde başlar. 8 ana etkinlik türü vardır: Gem Grab, Showdown, Duo Showdown, Heist, Brawl Ball, Bounty, Siege ve Hot Zone. Her etkinliğin farklı bir ana hedefi vardır.

Brawl Stars Apk ios içerisinde aynı anda aktif olabilen 7'ye kadar farklı etkinlik var. Bir olay alanı için bir sonraki dönüşten önceki süre o alanda görüntülenir. Bu zamana ulaşıldığında yeni bir Etkinlik başlar ve Etkinlik alanına dokunarak 10 ücretsiz Jeton talep edilebilir.

Brawl Stars beta Apk'taki bir rotasyon sırasında ilk kez bir etkinlik kazanmak, 10 yıldız jetonları topladıktan sonra büyük bir dövüş kutusu elde etmek için kullanılabilecek bir yıldız jetonu verir.

İndir Brawl Stars android apk

Oyun oynamak, Brawl Kutularını açmak için kullanılan tokenleri token bankanızdan kazanır. Brawl Stars Apk'da yukarıdan aşağıya jeton bankası bir seferde 200 jeton tutabilir ve her 2 saatte bir 200 limitle 20 jeton bankaya eklenir. Bankadaki tüm jetonları kazanırsanız, daha sonra geri gelebilirsiniz daha fazla kazanmak için.

Normal Etkinliklere ek olarak, Brawl Stars hack Apk indir özel bir Etkinlik etkinliğin dördüncü alanında her hafta sonu açılır. Bu etkinliklere katılmak için "Brawl Boxes" açılarak alınabilecek biletler gerekir. Sınıflandırılmamışlardır, yani bu olaylarda kazanma veya kaybetme kupa sayısını etkilemez. Bu olaylar büyük miktarlarda jeton verir. Özel etkinlik Big Game, Robo Rumble veya Boss Fight olabilir.

Brawl Stars Turkish Apk soccer
Brawl Stars Turkish Apk 3

Brawl Boxes

Brawl Boxs in Brawl Stars indir Apk Brawlers ve diğer öğeleri elde etmenin ana yoludur. 100 fayans toplamak size düzenli bir dövüş kutusu verirken, 10 yıldız fayans toplamak size büyük bir kutu verecektir. Büyük Kutu açmak, üç normal dövüş kutusunu açmakla eşdeğerdir. Mega Kutular sadece Mağaza ve Kupa Yolunda mevcuttur ve bir Mega Kutu on normal Kavga Kutusuna eşittir.

Brawl Stars kesmek Apk android Brawl kutuları paralar, Güç Noktaları, yeni Brawlers, Token bükücüler, Taşlar ve Biletler içerebilir. Yeni bir Kavgacı elde etme olasılığı şans değerine dayanırken, eşya elde etme şansı düzeltilir. Bir Brawler'ın size vermediği her nakit açıklığı için şans değeri artacaktır.

İndir Brawl Stars Apk

Private Server Brawl Stars Apk'de yinelenen Brawlers almaz ve "Brawler'ı seviye 9'a getirmek için yeterli Power Points kazanıldığında, bu Brawler için daha fazla Power Points bulunmaz. Oyuncunun tüm kilidi açılmış Brawlers maksimum Güç Noktası miktarı, Kavga Kutuları artık Güç Noktası içermeyecek ve daha fazla Para verilecektir.

kulüpleri

Süper Hücreli Brawl Stars Apk kulüpleri, oyuncuların sohbet etmek için katılabilecekleri ve birlikte savaşmak için odalara katılabilecekleri oyun içi sosyal gruplardır. Kulüpler oyunun Sosyal sekmesinden oluşturulabilir veya bunlara katılabilir. Kulüpler ayrıca kulüp kupa puanlarına dayalı kendi liderlik tablolarına sahiptir. Apk aynası Brawl Stars'da bir kulübün kupa puanı, kulüp üyelerinin bireysel kupa sayıları eklenerek hesaplanır. Her kulübün en fazla 100 üyesi olabilir.

Brawl Stars Turkish Apk android
Brawl Stars Turkish Apk 4

Brawl Stars oynamak için ipuçları apk 35.139

Brawl Stars'taki rolünüzü bilin Apk. Farklı Brawlers farklı şeyler için daha iyidir. Örneğin, Brawl Stars El Primo çok fazla hasar alabilir ve ekibindeki diğer Brawlers'ları koruyabilir, ancak Brock Brawl Stars gibi Brawlers uzun menzilli destek için en iyisidir.

Brawl Stars özel sunucusu Apk'de Brawler'in saldırılarının ne kadar hızlı seyahat ettiğini bilmek zorundasınız. Brawler'ınızın saldırısı hedefe ulaşmak için biraz zaman alıyorsa, hareket ederse veya kaçırırsanız hedefinizin önüne nişan almalısınız.

Brawl Stars Apk 2021 kesmek zaman ne zaman emekli olun. Savaşçılar vurulmadığı veya vurulmadığı zaman iyileşir. Sağlığınız tükeniyorsa, geri almak için bir süre kendinizi korumak isteyebilirsiniz, ancak bunun rakibinize de aynı şeyi yapma şansı verebileceğini unutmayın.

Düşman saldırılarını atlatmaya çalışın. Apk Brawl Stars bilgisayarında yakın mesafeli saldırıları atlatmak kolay olmasa da, Brock'un roketi gibi uzun menzilli mermiler doğru saldırı teknikleriyle kaçabilir. Yaygın bir teknik, uzaktan bir saldırı gördüğünüzde yanlara doğru yürümek ve dönmektir. Düşman, saldırılarınızı ileriye dönük olarak zamanlayacağından, saldırınız başarısız olur.

 

Bu sizi de ilgilendirebilir

 

No se han encontrado entradas.

 

Lütfen bu bilgileri mümkün olduğunca çok kişiye yaymamıza yardımcı olun. Tek yapmanız gereken yukarıdaki düğmelerden birine tıklamak. Büyük yardımınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Paylaştığın için teşekkürler

Deja una respuesta

Tu dirección de correo electrónico no será publicada. Los campos obligatorios están marcados con *

Subir

We use cookies to ensure that we give the best user experience on our website. Your continued use of this site assume that you agree. More Info